Консультація

Юридична клініка ГО «Трудові ініціативи» пропонує комплексну юридичну допомогу у справах, пов’язаних з порушенням трудових прав. Двері нашого офісу завжди відкриті як для окремих працівників, так і для профспілок, яким необхідна підтримка у веденні колективних переговорів та з інших питань охорони та захисту прав працівників.

Юристи ГО «Трудові ініціативи» допомагають працівникам боротися за гідні умови праці та гідну оплату праці у таких сферах, як сільське господарство, гірничо-металургійний комплекс, фінансовий сектор, авіація, освіта та охорона здоров’я, медіа, неформальний сектор економіки, тощо.

Окрім щоденних консультацій, юристи ГО «Трудові ініціативи» займаються адвокацією щодо дотримання прав працівників та профспілок, протидії мобінгу на робочому місці, дотримання гендерної рівності, а також протидії корупції та захисту викривачів.

Аналітична діяльність нашої юридичної клініки спрямована на пошук кращих практик у сфері трудового права та просування законодавчих ініціатив на користь працівників.