НОВИНИ

news image
news-item

Чи добре ви знаєте свої трудові права?

До 1 травня — Дня праці — ми підготували тест, який допоможе вам перевірити чи добре ви обізнані у своїх трудових правах

news-item

Протидія мобінгу на робочому місці

Приходьте до нас на спільний ?‍? семінар ГО «Трудові ініціативи» та Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», за підтримки Вона хаб. Львів на тему «Протидія мобінгу на робочому місці»!

news-item

Вебінар «Все про відпустки під час війни»

Долучайтесь до нашого вебінару та дізнайтесь про те, як скористатися правом на відпочинок під час воєнного стану!

news-item

Дослідження юристів «Трудових ініціатив» про регулювання дистанційної роботи в Україні

В рамках співпраці з міжнародною мережею ILAW юристи ГО «Трудові ініціативи» презентували дослідження щодо законодавчого регулювання дистанційної роботи в Україні.

news-item

Лайфхаки з трудового права на період воєнного стану

Після оголошення воєнного стану трудове законодавство зазнало змін — з’явились норми, які мають тимчасовий характер дії — саме на період дії воєнного стану.

news-item

Закон про запобігання мобінгу: що варто знати?

Юристка ГО «Трудові ініціативи» Катерина Швець зібрала для вас інформацію про те, що таке мобінг та як йому протидіяти чи запобігти.

news-item

Уряд має намір внести чергові зміни до трудового законодавства

Новий проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей трудових відносин (служби) у період дії воєнного стану», зокрема пропонує встановити порядок, за яким працівникам доноситиметься інформація чи документи у період дії воєнного стану.

news-item

Чоловікам дозволять виїжджати за кордон, але доведеться внести заставу

З 1 вересня українським роботодавцям дозволять направляти своїх працівників у закордонні відрядження під час воєнного стану, попередньо внісши відповідну заставу.

news-item

Починає діяти закон, який дозволяє укладати трудові договори з нефіксованим робочим часом

Від сьогодні, 10 серпня 2022 року, набирає чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання трудових відносин з нефіксованим робочим часом».

news-item

Набув чинності Закон про захист журналістів, відряджених у райони проведення бойових дій

Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання додаткових гарантій захисту працівникам засобів масової інформації, які працюють у районах ведення воєнних (бойових) дій та/або на тимчасово окупованих територіях України» посилює гарантії захисту працівників ЗМІ, які працюють у районах ведення бойових дій або на тимчасово окупованих територіях України

news-item

Уряд затвердив порядок сплати штрафів за порушення вимог до реклами вакансій

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні затвердив порядок, за яким має здійснюватися сплата штрафів за порушення антидискримінаційних вимог до реклами послуг з працевлаштування.

news-item

У Києві відбулася презентація результатів дослідження щодо дискримінації у сфері праці

8 лютого відбулася презентація результатів опитування щодо дискримінації у сфері праці «Трудовий барометр: протидія дискримінації у сфері праці».