Допомогли відстояти права двох працівниць комунального закладу дошкільної освіти

about-1

Працівниць було незаконно звільнено у зв’язку зі скороченням чисельності працівників: їх не було ознайомлено з наказом про скорочення штату, їм не було запропоновано жодної вакантної посади.

Юристи ТІ допомогли з написанням позовних заяв про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення, про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Суд критично розцінив твердження роботодавця, що переведення на іншу посаду працівниць не пропонувалось у зв`язку з досягненням нею пенсійного віку.

Судом були задоволені позовні вимоги працівниць. Та вкотре підтверджено, що при реорганізації права та обовʼязки юридичної особи, у порядку правонаступництва, переходять до нової юридичної особи. При цьому, до правонаступника переходять обовʼязки не тільки в частині майнових прав, а й трудових відносин, в тому числі обовʼязків щодо працевлаштування працівника.

Судом було визнано незаконним та скасовано наказ про звільнення, поновлено на роботі, стягнуто середній заробіток за час вимушеного прогулу у сумі 92 602 грн та 56 922 грн відповідно.

потребуєш допомоги?

Напиши нам для безкоштовної консультації