Допомогли відстояти у суді права працівника приватного підтприємства

about-1

Юристам ГО «Трудові ініціативи» вдалось вкотре допомогти відстояти права та інтереси працівника приватного підприємства в суді апеляційної інстанції. 

05 травня 2020 року працівник направив заяву про звільнення за власним бажанням, у зв’язку з погіршенням здоров’я. Однак, його заяву не було розглянуто. В подальшому він змушений був звернутися з позовом до суду про припинення трудових відносин з роботодавцем (у травні 2020 року працівник звернувся до суду з позовною заявою. Працівник пройшов три судові інстанції, у результаті чого позовні вимоги були задоволені). 

Під час розгляду справи, працівник дізнався, що його звільнили в липні 2020 року у зв’язку із прогулом, а не за його власною заявою. Саме тому був вимушений у жовтні 2020 року звернутись ще раз до суду з позовною заявою про визнання протиправним та скасування наказу про звільнення та притягнення до дисциплінарної відповідальності.

Позовні вимоги працівника були задоволені у повному обсязі.

Юристи ТІ допомагали з написанням процесуальних документів та надавали необхідні консультації. Принагідно звернули увагу суду, що судові рішення роботодавцем не виконувались, всупереч наявному судовому рішенню. Окрім того, наголосили, що обставини, встановлені рішенням суду у справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.

На початку червня 2022 року апеляційним судом було залишено в силі рішення суду першої інстанції, а саме визнано протиправним та скасовано наказ про звільнення з роботи.

потребуєш допомоги?

Напиши нам для безкоштовної консультації