Перемога в суді: юристи ТІ домоглися скасування незаконно винесеної працівнику догани

about-1

Юристи ГО «Трудові ініціативи» допомогли відстояти трудові права та інтереси в суді працівника транснаціональної корпорації, який є членом виборного органу профспілки.

Працівника було притягнуто до дисциплінарної відповідальності у вигляді догани, всупереч того, що працівник не вчиняв жодних дисциплінарних проступків, не порушував трудову дисципліну та належним чином і в повному обсязі виконував всі свої посадові обов’язки.

Юристи підготували позовну заяву до суду, звернувши увагу на те, що відбулось порушення процедури, оскільки притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників, які є членами виборних профспілкових органів, допускається лише за попередньою згодою виборного профспілкового органу, членами якого вони вони є.

Після всебічного  розгляду справи суд виніс рішення, яким задовольнив вимоги працівника та скасував незаконно винесену догану, та вкотре підтвердив як має відбуватися притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників, які є членами виборного органу профспілки.

потребуєш допомоги?

Напиши нам для безкоштовної консультації