Аеропорт «Бориспіль» продовжує роботу, працівники досягли виконання своїх вимог

news image

Члени незалежної профспілки ТОВ «Аерохендлінг» домоглися виконання вимог, поставлених перед роботодавцем та повідомили про скасування безстрокового страйку, який мав відбутися сьогодні, 19 червня. Юристи ГО «Трудові ініціативи» Георгій Сандул та Інна Кудінська надавали профспілківцям консультації протягом процесу переговорів із роботодавцем та вирішення колективного трудового спору.

За інформацією, наданою профспілківцями, результатом колективних переговорів є підвищення заробітної плати працівників на 10% та скорочення робочої зміни з 15-16 годин до 12, як і передбачено трудовим законодавством. Крім того, роботодавець розпочинає колективні переговори з укладення колективного договору на підприємстві.

Як повідомлялося раніше під час прес-конференції працівників ТОВ «Аерохендлінг», за останні роки обсяг обслуговування пасажирів аеропорту суттєво зріс, проте ані штат компанії, ані рівень зарплат працівників не зросли. Завдяки тривалим зусиллям профспілки, трудовий спір з роботодавцем було врегульовано без потреби скористатися законним правом працівників на страйк, і вимоги профспілки будуть задоволені.

Компанія “Аерохендлінг” займається наземним обслуговуванням пасажирів. До процесу колективних переговорів долучилися працівники, які займаються реєстрацією та зустріччю/посадкою пасажирів. Загалом, працівники компаніїї виконують 70-80% від усього обсягу обслуговування пасажирів аеропорту.