ГО “Трудові Ініціативи” взяла участь у семінарі щодо правового захисту медиків

news image

17 березня у приміщенні Національної академії післядипломної освіти ім.Шупика відбувся семінар «Правові механізми захисту професійних прав медичних працівників», що було організовано Третім та Четвертим київськими міськими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги. До участі у заході долучилася і громадська організація «Трудові ініціативи».

З вітальним словом до учасників заходу – лікарів-інтернів звернулися Володимир Краснов, завідувач кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права НМАПО імені П. Л. Шупика, Ірина Радченко, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в м. Києві, Лариса Бабінцева – декан факультету підвищення кваліфікації викладачів НМАПО імені П. Л. Шупика та Сергій Бреус, в.о. директора Четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

В ході семінару Лідія Юрковська, старший викладач кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права НМАПО імені П. Л. Шупика.висвітлила актуальну тему прав медичних працівників в контексті притягнення до юридичної відповідальності.

Сергій Бреус, в.о. директора Четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.звернув увагу на роль і значення системи безоплатної правової допомоги у захисті прав медичних працівників.

Георгій Сандул, юрист ГО «Трудові ініціативи» акцентував увагу на профспілках, що є ефективним засобом колективної охорони та захисту трудових прав медичних працівників.

Владислав Шкурко, головний спеціаліст відділу представництва Третього київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у своїй доповіді торкнувся питання Порядку та особливостей надання безоплатної вторинної правової допомоги медичним працівникам.

В ході дискусії за результатами проведеного семінару доповідачі та учасники спробували напрацювати рішення актуальних правових питань, що постають перед медичними працівниками. Особливо зараз, в період реформування медичної галузі, медичні працівники мають володіти ефективними засобами свого правового захисту як у питаннях здійснення своєї професійної діяльності, так і у питаннях своїх трудових прав та соціального забезпечення.