Створення платформи «За рівність і недискримінацію у праці»

news image

30 травня 2017 року о 16.30 в Укрінформі відбудеться круглий стіл щодо забезпечення рівноправності у сфері праці, й потреби спільних дій задля удосконалення трудового законодавства.

Представники громадянського суспільства закликають об’єднуватися й цілеспрямовано та узгоджено працювати задля забезпечення рівних прав і можливостей на ринку праці. У ході круглого столу вони дадуть оцінку нинішній ситуації у цій сфері та розкажуть про конкретні негативні наслідки від нерівності та дискримінації.

Ініціатори платформи «За рівність і недискримінацію у праці» переконані, що необхідно щоб і жінки, і чоловіки мали рівний доступ до: набуття фахових навичок, справедливо оплачуваної праці, соціальної інфраструктури, соціальних допомог. Й усе це – незалежно від їхнього віку, національної чи етнічної належності, місця проживання тощо. В Україні необхідно викорінити усі форми прямої й прихованої дискримінації та забезпечити цивілізовані умови праці. Це покращить життя пересічних громадянок та громадян, а також позитивно впливатиме на економічну ситуацію в країні.

Захід ініціюють:

Ростислав Дзундза, голова правління Бюро соціальних і політичних розробок

Олена Михальченко, директорка ГО «Трудові ініціативи»

Михайло Волинець, голова Конфедерації вільних профспілок України

Марфа Скорик, директорка Київського Інституту гендерних досліджень

Леонід Ільчук, заступник директора Науково-дослідного інституту праці та зайнятості населення Міністерства соціальної політики та НАН України

В заході візьмуть участь представники депутатського корпусу, міжнародних агенцій та представництв, що діють в Україні.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»).