«Трудові ініціативи» поглиблюють співпрацю з активістами Донеччини

news image

У м. Добропілля Донецької області запрацював правничий хаб ГО «Трудові ініціативи» – Донбас, який продовжуватиме роботу над спільними проектами з профспілковими активістами міста. Мешканці Добропілля, Покровська, Павлограда, Краматорська, а також найближчих селищ відтепер мають змогу отримати безкоштовні консультації з трудового права в юридичній клініці та долучитися до заходів, які проводяться місцевими активістами у громадському просторі «Трудові ініціативи» – Донбас.

«Ми вже давно співпрацюємо з профспілковими партнерами в Донецькій області, і я дуже радий, що ми повноцінно закріплюємо партнерство з регіональним офісом ГО «Трудові ініціативи» в Добропіллі. В контексті децентралізації в Україні, «Трудові ініціативи» – Донбас надасть місцевим громадам можливість розвивати молодіжну платформу, яка сприятиме процесам демократизації та справедливому економічному розвитку Донеччини. Найголовніше, ми сподіваємося залучити молодь до процесів змін у своїх громадах, заохочувати активну молодь залишатися в своїх громадах і брати участь в сталому, справедливому розвитку,» прокоментував Трістан Масат, Директор програм Центру Солідарності в Україні, щодо відкриття юридичної клініки та правничого хабу в Добропіллі.

«Трудові ініціативи» – Донбас також приймають заявки від місцевих активістів, які хотіли б запропонувати захід або проект, який був би корисним для Добропілля чи найближчих селищ.

У команді ГО «Трудові ініціативи» сподіваються, що поглиблення співпраці з профспілковими та громадськими активістами Добропілля надасть необхідні юридичні та організаційні ресурси як для профспілкових організацій, так і окремих працівників, які прагнуть захистити свої трудові права та просувати економічну справедливість в регіоні. Юристи, які працюють з регіональним офісом «Трудові ініціативи» – Донбас, сподіваються на нові виклики і вирішення юридичних справ на користь працівників.