В офісі ГО «Трудові ініціативи» відбувся семінар для молоді НПГУ

news image

28 квітня 2017 в офісі ГО «Трудові ініціативи» відбувся семінар «Дії профспілкової молоді щодо захисту трудових прав в умовах кризи та погіршення законодавства». Семінар зібрав молодь Незалежної Профспілки Гірників України з різних регіонів.

Олеся Брязгунова, голова Молодіжного комітету Конфедерації Вільних Профспілок України в ході семінару звернула увагу на дії профспілок, до яких необхідно вдатися, аби не допустити погіршення трудового законодавства в Україні. В свою чергу, заступник голови Конфедерації Вільних Профспілок України Петро Тулей підкреслив важливість нарощування членства вільними профспілками, адже лише побудовою масових незалежних організацій можна гарантувати дотримання принципів соціального діалогу в Україні.

Георгій Сандул, юрист ГО «Трудові ініціативи» та Гліб Колесов, юрист Конфедерації Вільних Профспілок України в ході семінару акцентували увагу на небезпеках проекту Трудового кодексу України, що значною мірою звужує наявні права найманих працівників та профспілок, а також проаналізували небезпеки законопроекту № 3587 «Про гарантії свободи мирних зібрань», що обмежує фундаментальну свободу на проведення протестів та інших мирних акцій.