Відбулася конференція «Проблеми кодифікації трудового законодавства України»

news image

26 квітня 2017 у Київському Національному Університеті імені Тараса Шевченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми кодифікації трудового законодавства України».

Захід було організовано Кафедрою трудового права та права соціального забезпечення Юридичного факультету Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка, Центром проблем імплементації європейського соціального права, Радою молодих вчених юридичного факультету та Центром вивчення проблем адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу за підтримки ГО «Трудові ініціативи».

Захід зібрав науковців, представників громадянського суспільства та держаної влади, шо впродовж конференції обговорювали актуальні питання кодифікації національного трудового законодавства та приведення його у відповідність до міжнародних стандартів.

У відкритті конференції взяли участь директор програм Центру Солідарності в Україні Трістан Масат та юристи ГО «Трудові ініціативи» Георгій Сандул і Олена Михальченко.

Трістан Масат у своєму виступі наголосив на необхідності дотримання міжнародних стандартів у сфері праці в процесі реформування трудового законодавства України. Світові стандарти забезпечення стабільної та захищеної зайнятості мають бути дороговказом для українських законодавців в процесі кодифікації трудового законодавства. Саме забезпечення належних механізмів охорони та захисту трудових прав працівників та реалізація принципів соціального діалогу є ключовим фактором стабільності національної економіки та забезпечення сталого розвитку країни.