Відкрито набір на V літню молодіжну профспілкову школу

news image

Літня школа ГО “Трудові ініціативи” для профспілкових та громадських лідерів – це п’ятиденний правозахисний семінар-інтенсив, де поєднуються теорія та практика активізму для соціальних змін. Формат школи постійно оновлюється завдяки самим учасникам та учасницям, тому щороку кожна група у буквальному сенсі творить свій досвід і свою спільноту, навчаючись як поряд із досвідченими тренерами/тренерками, так і один у одного. Школа відбудеться з 29 липня по 3 серпня 2019 року в м. Одеса.

Кого ми шукаємо

Запрошуємо до участі активістів та активісток профспілкових і громадських організацій, які просувають гідну працю, соціальну справедливість, протидіють всім проявам дискримінації та організовують громади навколо прогресивних ідей. Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Літня школа передусім є платформою для молоді та активістів з невеликим багажем досвіду, які прагнуть познайомитися з однодумцями та долучитися до профспілкового руху в Україні в якості активіста або союзника. Відсутність активістського досвіду не зменшить шанси потенційних учасників потрапити на школу – детально заповнені заявки із чітко обумовленою мотивацією та позицією завжди будуть взяті до уваги.

Участь в усіх тренінгах Школи безкоштовна.

Організатори покривають 100% витрат учасників на проживання та харчування на час проведення літньої школи. Організатори також покривають витрати на дорогу до Одеси. Очікується, що витрати на дорогу назад – відповідальність самих учасників.

Ми надаємо можливість приїздити на школу з дітьми віком від 6 до 12 років, щоб максимально підтримати рішення відібраних кандидатів долучитись до заходу. Наймолодші профспілкові «школярі» приєднуються до дорослих під час неформального спілкування та мають власну програму – переважно ігрову, але й водночас навчальну.

Під час школи йтиметься про наступне (список не вичерпний):

· соціальна справедливість

· історія профспілкового руху

· профспілкові історії успіху

· протидія популізму

· мирні зібрання

· медіаграмотність

· просування рівності у праці

· колективні методи захисту прав людини.

Відбір

Для участі у конкурсному вiдборі ретельно заповніть, будь ласка, цю google-форму до 31 травня: https://forms.gle/kMrBeBHCXL27ZQNu6

З будь-яких питань щодо участі у Школі, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою school@trudovi.orgабо пишіть/телефонуйте нам на Facebook/Instagram/Viber, @gotrudovi, +38-063-363-64-74, +38-066-839-17-75.