Солідарність проти корупції

На сайт проекту
project image

Солідарність Проти Корупції – партнерство організацій громадянського суспільства, спрямоване на зміцнення свободи асоціації задля протидії корупції в Україніта поза її межами. До коаліції «Солідарність Проти Корупції» належать організації Молдови, Сербії, Киргизстану, Грузії, Албанії, Македонії, США, а також країн Південного Сходу та Північної Африки. 

В Україні коаліційна діяльність представлена проектом «Викривачі», в рамках якого ведеться просвітницька, медійна та консультаційна діяльність, спрямована на підтримку та просування прав окремих активістів та громадських організацій, які просувають культуру відкритості та підзвітності у сфері праці.

За час дії проекту також було створено електронний посібник vykryvachi.trudovi.org, який містить інформацію про законодавчо-правові підвалини захисту викривачів. В ньому зібрані конкретні поради про те, як коректно викрити випадки корупції, залучити на допомогу засоби масової інформації та змінити ставлення до викривачів у суспільстві. Пілотну версію посібника розроблено ГО ‘Трудові ініціативи’ за підтримки Transparency International Ukraine.

Формат коаліції було започатковано 2016-го року Центром Солідарності в Україні та ГО «Трудові ініціативи» для підкреслення ролі громадянського суспільства та профспілок у подоланні корупції та просуванні прозорості в Україні.