5 речей, які варто знати про Міжнародний день праці

cat image

1) Без 1 травня не було б 8-годинного робочого дня

Це свято започаткували у США на честь страйку 1 травня 1886 року, коли більше 300 тисяч робітників вимагали 8-годинний робочий день без зменшення оплати праці. До того, працівники були змушені працювати по 15-20 годин на день за жахливих умов та за мізерну винагороду. Конкретних вимог щодо покращення трудових прав у страйкарів було безліч, але саме право на 8-годинний робочий день стало центральним гаслом протестів.

2) Місце походження Міжнародного дня праці – Чикаго, США

4 травня, через кілька днів після масового страйку працівників 1886 року, члени та членкині профспілкових, анархістських та робітничих організацій зібралися в Чикаго на площі Хеймаркет, щоб продовжити акції на захист прав працівників та оскаржити поліцейську розправу 3 травня, коли поліцейські загони відкрили вогонь по страйкарям на заводі МакКормік. Чисельність протесту зменшилась до кількох сотень осіб до кінця дня, і саме тоді 180 поліцейських прибули на площу, щоб розігнати мирне зібрання. Смертельна сутичка і наступні страти лідерів протесту стали найжорстокішим виявом системної брутальності щодо тогочасних профспілкових активістів.

Два роки потому, Американська федерація праці оголосила про запровадження 1 травня як Дня боротьби за права робітників.

3) Коли Радянський Союз у певній мірі привласнив Міжнародний день солідарності трудящих, уряд США за умов холодної війни намагався знищити історію цього свята та проголостити 1 травня «Днем вірності» народу. Наразі день праці у США (Labor day) відзначають у вересні.

4) 142 країни святкують День праці, проте не у всіх це свято припадає на травень.

5) В Україні перший День праці відсвяткували у Львові – у знак солідарності з працівниками Європи та Америки.

вас може зацікавити

cat

10 причин створити профспілку (або вступити до існуючої)

Ми проводимо більшу частину свого свідомого життя на роботі, віддаємо розумові, емоційні та фізичні ресурси для того, щоб зробити світ навколо нас трішечки кращим. Що ми отримуємо натомість? ‘Лідери думок’ із корпоративного сектору дедалі більше намагаються переконати нас, що результат – це вже значна винагорода, але ж нею неможливо заплатити за оренду квартири чи прогодувати родину. […]