Back to school: як долучитися до літньої школи ГО “Трудові Ініціативи”

cat image

Про нас 

Літня молодіжна профспілкова школа ГО «Трудові ініціативи» – це п’ятиденний правозахисний семінар-інтенсив, де поєднуються теорія та практика профспілкової роботи та активізму. Обіцяємо купу інформації та емоцій, креативу, пригод, нових вражень, нових друзів. Формат школи постійно оновлюється завдяки самим учасникам та учасницям, тому щороку кожна група у буквальному сенсі творить свій досвід.

Хто, де, коли

Trade union school/Четверта літня профспілкова школа #tus-уватиме в Одесі 6-10 серпня!

В першу чергу, ми працюємо для створення громади нового профспілкового лідерства. Це стосується і молодих профспілкових лідерів та лідерок, і тих, хто займається активізмом, волонтерством, громадською роботою. Учасники профспілкової школи зазвичай уже згуртовують навколо себе активних людей, яким небайдужа доля своїх колег, свого міста, своєї ідеї. Наші тренінги підкріплюють їх знання та допомагають однодумцям знайти одне одного.

У 2017 році у школі взяли участь 50 учасників/учасниць, які представляли 17 областей, 11 профспілок та активістських об’єднань. Традиційно, ми також надаємо можливість приїздити на школу з дітьми віком від 6 років, щоб максимально підтримати рішення відібраних кандидатів долучитись до заходу. Наймолодші профспілкові «школярі» приєднуються до дорослих під час неформального спілкування та мають власну програму – переважно ігрову, але й водночас навчальну.

Про що йтиметься

Можливий (не вичерпний) список тематичних воркшопів:

  • Колективні методи захисту прав людини
  • Профспілкові навички
  • Профспілкові історії успіху
  • Рівність у праці
  • Соціальна справедливість
  • Мирні зібрання
  • Мотивація
  • Профспілкове кіно
  • Мистецтво як активізм
  • Майстерня творчих ідей – PR та комунікації

Як долучитися

Заповни АНКЕТУ до 15 червня!

Про @gotrudovi

«Трудові ініціативи» – громадська організація, що займається просуванням ідеї гідної праці й соціального діалогу в Україні, захистом права на свободу об’єднання та права на мирні зібрання, забезпеченням гендерної рівності та недискримінації. Юристи організації надають безкоштовну юридичну допомогу щодо порушень трудових та соціально-економічних прав. Організація проводить аналітичну роботу, адвокаційні кампанії, ініціює різноманітні освітні програми та співпрацює з іншими інститутами громадянського суспільства задля розвитку демократичного суспільства й побудови правової держави.

Слідкуйте за нами у facebook та twitter!

вас може зацікавити

cat

10 причин створити профспілку (або вступити до існуючої)

Ми проводимо більшу частину свого свідомого життя на роботі, віддаємо розумові, емоційні та фізичні ресурси для того, щоб зробити світ навколо нас трішечки кращим. Що ми отримуємо натомість? ‘Лідери думок’ із корпоративного сектору дедалі більше намагаються переконати нас, що результат – це вже значна винагорода, але ж нею неможливо заплатити за оренду квартири чи прогодувати родину. […]