Вероніка Рудковська: Бути чесними з людьми

cat image

У ГО «Трудові ініціативи» діє програма стажувань, до якої ми запрошуємо студентів та студенток юридичних напрямків вузів Києва. Стажерка Вероніка Рудковська працює разом з нами із лютого 2017-го року – робота у нашій команді надихнула її поділитися враженнями та висновками від свого досвіду. 

Стажування в ГО«Трудові ініціативи» – це можливість бути частиною команди професіоналів, які завзято займаються діяльністю у сфері захисту трудових прав та функціонування професійних спілок. Кожен стажер тут не лише самостійно вирішує сухі юридичні питання – ми прагнемо бути чесними з людьми, віддано займатися улюбленою справою, не залишати людину наодинці зі своєю проблемою. У процесі щоденної діяльності організації я дізналась більше про особливості роботи шахтарів, журналістів, столярів, вчителів, охоронців, вантажників та ще широкого ряду професій. Знання, які стажери отримують тут, не відірвані від реальності – це практичний ключ для вирішення та подолання багатьох порушень, протидії підступності з боку роботодавців.

«Що таке трудовий договір? Чи обов’язково його укладати? Можливо краще укласти цивільно-правовий договір? Як мають оплачувати роботу у вихідні та святкові дні? Чи можуть примушувати мене працювати більше 40 годин на тиждень? Роботодавець звільнив без попередження та не обґрунтував підставу звільнення – що робити?» – це ті питання, які ставлять працівники у процесі трудової діяльності, і на які вони не завжди в змозі відповісти самостійно.

Наша безкоштовна юридична консультація працює саме для вирішення подібних ситуацій. Двері громадської організації «Трудові ініціативи» завжди відчинені для всіх без винятку, а досвідчені юристи підготують усі необхідні документи, розкажуть вам про ваші трудові права та про способи їх захисту, пояснять, як слід поводитися у відносинах з нечесним роботодавцем.

Для мене «Трудові ініціативи» – це дружній та досвідчений колектив, цікаві та корисні зустрічі, тренінги, досвід спілкування з різними людьми , вміння захистити права працівника у будь-якій ситуації. А ще це наші справжні котоюристи-адвокоти, які завжди зроблять день яскравим та наповнять його любов’ю!

вас може зацікавити

cat

Соціальний бізнес – що і до чого

Минулого року, ГО «Трудові ініціативи» започаткували серію просвітницьких подій про альтернативні бізнес-моделі в Україні. Ми зібрали підприємців у Києві та Львові для обговорення перспектив розвитку альтернативних форм малого бізнесу, які просувають ідею гідної праці та приносять користь своїй громаді. На черзі – дискусія в Івано-Франківську за участі представників місцевих самоврядних підприємств. (Дивіться деталі тут.) Яким чином […]