Мобінг в робочому середовищі: як розпізнати та побороти? (лекція)

Подія у Facebook

Мобінг – це дії роботодавця та/або працівників, які спрямовані на приниження гідності та честі працівника, його професійної репутації у формі психологічного та/або економічного тиску, зокрема із застосуванням засобів електронних комунікацій, створення напруженої, ворожої, образливої атмосфери, у тому числі що змушує особу недооцінювати власну професійну придатність.

Мобінг шкодить людям та псує будь-яку роботу. Як же ж діяти працівникам, які зіштовхнулися з ним?

Про це ви дізнаєтеся під час лекції психологині Ольги Семенової, яка відбудеться 11 квітня в Києві (вул. Михайла Грушевського, 3 — https://gnrtr.com.ua)

Поговоримо про те

  • як розпізнати цькування на роботі;
  • як вберегтися від цькування;
  • що робити, якщо ви вже стали жертвою мобінгу.
  • А також дамо рекомендації для керівників про те, як попередити та запобігти мобінгу.

Лекторка заходу — Ольга Семенова — тренерка, психологиня, EMDR-консультантка та супервізорка. Має понад 10 років досвіду роботи в психологічному консультуванні та веденні груп. Консультує організації громадського та державного секторів щодо налагодження психологічного клімату у колективах, стрес-менеджменту. Співавторка та ведуча навчальних курсів по роботі з вразливими категоріями населення для соціальних працівників та психологів.

Організатор заходу — ГО «Трудові ініціативи» — громадська організація, що надає безкоштовні юридичні консультації з питань, які виникають у процесі реалізації трудових прав; консультує працівників, як створювати представницькі органи для захисту своїх прав; допомагає захищати трудові права на міжнародній арені; сприяє розвитку правозахисного руху, роботі профспілкових організацій, громадських організацій, благодійних фондів тощо.

Де: Київ, вул. Михайла Грушевського, 3 (https://gnrtr.com.ua)

Коли: 11 квітня о 18:30

вас може зацікавити

Вебінар «Все про відпустки під час війни»

Подія у Facebook