Допомогли захистити права працівниці, яка є одинокою матірʼю

about-1

Юристи ГО “Трудові ініціативи” допомогли відстояти права та інтереси працівниці торгово-промислового сектору, яка є одинокою матір’ю з інвалідністю.

Працівниця звернулась з питанням щодо заборгованості із заробітної плати та грошової компенсації за всі невикористані нею дні щорічної та додаткової відпустки при звільненні. Працівниця неодноразово зверталась особисто в усному порядку до роботодавця, проте її звернення були проігноровані.

Юристи ТІ  підготували звернення до роботодавця з посиланням на всі норми законодавства з вимогою виплатити заборгованість по заробітній платі та компенсацію за несвоєчасно виплачену заробітну плату, а також виплати грошової компенсації за всі невикористані нею дні щорічної та додаткової відпустки при звільненні. 

У результаті права працівниці були відновлені – заробітна плата була виплачена в повному обсязі та виплачена грошова компенсація за всі невикористані нею дні щорічної та додаткової відпустки при звільненні (сума у загальному склала близько 30 000 грн.)

потребуєш допомоги?

Напиши нам для безкоштовної консультації