Працівнику повернули заборговану за 2,5 роки заробітну плату

about-1

Юристи ГО «Трудові ініціативи» допомогли відстояти трудові права та інтереси працівника комунальної установи.

Він неодноразово звертався до роботодавця з проханням виплатити йому заборгованість по заробітній платі за два з половиною роки, але його заяви залишалися без уваги.

При цьому, діючи весь цей час сумлінно, працівник продовжував виконувати свої обов’язки, отримуючи лише незначну частину заробітної плати.

Юристи юридичної клініки підготували звернення до роботодавця та міської ради (як засновника підприємства) з проханням провести перевірку діяльності комунального підприємства та притягнути керівництво до відповідальності за затримку виплати заробітної плати.

Крім того, юристи підготували позовну заяву до суду, якщо досудові методи не допоможуть вирішити питання. Проте роботодавець та міська рада погодилися вирішити ситуацію без судового розгляду.

Права працівника були відновлені — заборгована за два з половиною роки заробітна плата (близько 200 тис. грн.) була виплачена в повному обсязі.

потребуєш допомоги?

Напиши нам для безкоштовної консультації