Тренінг з посилення навичок ведення колективних переговорів для київських профспілковців
26 березня юристи ГО «Трудові ініціативи» Інна Кудінська та Георгій Сандул провели двогодинний онлайн-тренінг з майстерності ведення колективних переговорів у межах заходу, організованого Київською обласною радою ФПУ за підтримки шведської організації Union to Union. Участь у навчаннях взяли понад 20 профспілкових лідерів та представників профспілок Київщини.

Під час тренінгу вони представили огляд чинного законодавства та проаналізували Закон №2937, який набуде чинності через шість місяців після завершення воєнного стану. Складні юридичні норми були пояснені у практичний та зрозумілий спосіб, щоб учасники могли впевнено застосовувати ці знання під час реальних переговорів із роботодавцями.
Окрему увагу тренери приділили практичним стратегіям взаємодії з роботодавцями – важливості підготовки, ефективної комунікації, гнучкості та командної роботи всередині профспілки для досягнення успішних результатів у переговорах.

Завершився воркшоп оглядом положень колективних договорів – учасники розглянули найкращі практики та приклади ефективних норм, які посилюють захист прав працівників і можуть бути адаптовані та впроваджені в роботі інших профспілок.