Тренінг Атомпрофспілки з посилення профспілкового представництва та колективних переговорів

news image

13-15 травня Атомпрофспілка провела у Вінниці навчальний семінар для 23 профспілковців, які представляють атомні електростанції та інші підприємства й установи Енергоатому.

ГО «Трудові ініціативи» підтримала перший день заходу, у межах якого юристки ТІ Аліна Антоненко та Катерина Швець провели юридичні сесії. Експертки організували інтерактивний воркшоп, присвячений посиленню колективних договорів, аналізу окремих положень щодо оплати праці та преміювання, а також узгодженню галузевих і локальних колективних угод. Окрему увагу вони приділили важливості якісних профспілкових консультацій та необхідності отримання попередньої згоди профспілки відповідно до національного законодавства та положень колективних договорів.

Крім того, наші юристки поінформували учасників про останні зміни у трудовому законодавстві, проєкт нового Трудового кодексу та його потенційний вплив на повноваження локальних профспілок. Учасники також обговорили необхідні зміни у процесі колективних переговорів напередодні набуття чинності нового закону про колективні договори.